check_box
contact_phone

+48 728985910

Cartec w mediach

Nie wszystko złoto...

W najnowszym, marcowym numerze autoExpert ukazał się artykuł na temat wyposażenia Stacji Kontroli Pojazdów, a także badania emisji spalin w samochodach. Swoje spostrzeżenia dla magazynu spisali Kierownik Serwisu firmy Cartec - Marcin Nawrot oraz Uprawniony Diagnosta Samochodowy - Adam Fik.

Zapraszamy do lektury!

http://www.autoexpert.pl/technika-i-serwis/Nie-wszystko-zloto,9534,1

 

SKP od A do Z 

Zachęcamy do zapoznania się z najnowszym numerem miesięcznika „autoEXPERT”, gdzie ukazał się artykuł ekspercki, którego autorem jest współwłaściciel firmy Cartec Polska - Krzysztof Wiśniewski. Jeżeli interesuje Państwa inwestycja w Stację Kontroli Pojazdów i chcą Państwo dowiedzieć się na czym polega jej uruchomienie, a także z jakimi dylematami należy się zmierzyć w trakcie realizacji inwestycji, zapraszamy do lektury!

Całość artykułu na stronie: http://www.autoexpert.pl/rynek-i-zarzadzanie/SKP-od-A-do-Z,8862,1

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!