check_box
contact_phone

+48 728985910

CARTEC Niezawodna Diagnostyka

  • Wymiana skanera diagnostycznego
  • Promocja EZ ADAS
  • Promocja Pewne Auto
  • JLF 4000 z geometria John Bean
  • Top 10 branży motoryzacyjnej 2020
  • EZ ADAS
  • kamera termowizyjna dla warsztatow
  • slajd1

    KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE PODSTAWOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

  • slajd2

    KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE OKRĘGOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

  • slajd3

    KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE SERWISÓW SAMOCHODOWYCH

Praca

Firma Cartec K. Wiśniewski, B. Nowak jest od ponad 27 lat autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Cartec, John Bean oraz SUN, należącej do światowego koncernu Snap-on. Oferta produktowa obejmuje gałęzie niemal całego procesu produkcji jak i naprawy pojazdów, skupiając się w szczególności na urządzeniach diagnostycznych, wyposażeniu warsztatu i narzędziach.

w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Katowice / cała Polska

Rekrutacja odbywa się:

- na wstępnym etapie: telefonicznie / online

- w kolejnym etapie: w formie bezpośredniego spotkania

Obowiązki:

Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

Kompleksowa obsługa Klienta Indywidualnego (analiza potrzeb, prezentacja oferty, negocjacje handlowe, finalizacja procesu sprzedaży)

Realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników

Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Oczekiwania:

Wykształcenie min. średnie

Doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziane w branży technicznej

Dodatkowy atutem będzie znajomość branży motoryzacyjnej

Wysoka kultura osobista

Łatwość nawiązywania kontaktów

Silna motywacja w osiąganiu celów

Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych

Czynne prawo jazdy kat. B

Dobra znajomość pakietu MS Office

Co możemy Ci zaoferować?

Umowę o pracę w renomowanej firmie

Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

Profesjonalne szkolenia

Samochód służbowy (segment B/C)

Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „REKRUTACJA – Specjalista ds. sprzedaży”

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!