check_box
contact_phone

+48 728985910

CARTEC Niezawodna Diagnostyka

  • Reklama OEM
  • Aktualizacja oprogramowania geometrii
  • Promocja EZ ADAS
  • Promocja Pewne Auto
  • JLF 4000 z geometria John Bean
  • Top 10 branży motoryzacyjnej 2020
  • EZ ADAS
  • kamera termowizyjna dla warsztatow
  • slajd1

    KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE PODSTAWOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

  • slajd2

    KOMPLEKSOWE WYPOSAŻENIE OKRĘGOWYCH STACJI KONTROLI POJAZDÓW

Praca

Firma Cartec K. Wiśniewski, B. Nowak jest od ponad 27 lat autoryzowanym dystrybutorem urządzeń Cartec, John Bean oraz SUN, należącej do światowego koncernu Snap-on. Oferta produktowa obejmuje gałęzie niemal całego procesu produkcji jak i naprawy pojazdów, skupiając się w szczególności na urządzeniach diagnostycznych, wyposażeniu warsztatu i narzędziach.

w związku z rozwojem firmy poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Miejsce pracy: Katowice / cała Polska

Rekrutacja odbywa się:

- na wstępnym etapie: telefonicznie / online

- w kolejnym etapie: w formie bezpośredniego spotkania

Obowiązki:

Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów

Kompleksowa obsługa Klienta Indywidualnego (analiza potrzeb, prezentacja oferty, negocjacje handlowe, finalizacja procesu sprzedaży)

Realizacja planów sprzedażowych i raportowanie wyników

Budowanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z Klientami

Oczekiwania:

Wykształcenie min. średnie

Doświadczenie w sprzedaży B2B, mile widziane w branży technicznej

Dodatkowy atutem będzie znajomość branży motoryzacyjnej

Wysoka kultura osobista

Łatwość nawiązywania kontaktów

Silna motywacja w osiąganiu celów

Gotowość do częstych wyjazdów służbowych

Zdolność do nawiązywania trwałych i owocnych relacji biznesowych

Czynne prawo jazdy kat. B

Dobra znajomość pakietu MS Office

Co możemy Ci zaoferować?

Umowę o pracę w renomowanej firmie

Szacunek do pracownika i efektywnej pracy

Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki

Profesjonalne szkolenia

Samochód służbowy (segment B/C)

Ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

W temacie wiadomości prosimy wpisać: „REKRUTACJA – Specjalista ds. sprzedaży”

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie.
DMC Firewall is a Joomla Security extension!