check_box
contact_phone

+48 728985910

EZ ADAS kalibrator kamer samochodowych

EZ ADAS Sun Diagnostic - więcej niż kalibracja, łatwiejsza obsługa!

Do oferty firmy Cartec dołączył nowy produkt od Sun Diagnostic - to innowacyjny system kalibracji kamer samochcodowych EZ ADAS.

EZ ADAS system powtórnej kalibracji obraz2 na stronę

Zacznijmy od tego, że nowoczesne samochody są kontrolowane przez wyspecjalizowane systemy komputerowe. Są one wyposażone w coraz większą liczbę zaawansowanych systemów wspomagania kierowcy (ADAS) opracowanych w celu poprawy komfortu jazdy przy jednoczesnym zachowaniu i poprawie bezpieczeństwa kierowcy, pasażerów oraz pieszych. Coraz bardziej wyrafinowane i szeroko stosowane systemy ADAS stanowią wyzwanie dla serwisów blacharsko-lakierniczych oraz serwisów mechanicznych - wyzwanie, które jednocześnie daje dużą szansę i otwiera nowe możliwości. Nawet najprostsza naprawa może obejmować jeden lub więcej systemów ADAS. Precyzyjny i wydajny system ponownej kalibracji ADAS może zatem otworzyć nowe możliwości biznesowe.

zestaw rekalibracyjny1 na strone

System rekalibracji EZ AdasTM to zaawansowany zestaw precyzyjnych narzędzi zaprojektowanych zgodnie z innowacyjnymi standardami, który jest łatwy w użyciu nawet dla mechanika który robi to pierwszy raz. Po wyznaczeniu geometrycznej osi jazdy według przyjaznej procedury dla użytkownika, można szybko ustawić tarczę kalibracyjną za pomocą lasera, co zapewnia dokładne i niezawodne wyniki. Cała procedura rekalibracji z przewodnikiem składa się z zaledwie kilku łatwych kroków - nawet o 40% mniej czynności do wykonania niż w większości dostępnych na rynku systemów - co skutkuje znacznie lepszą wydajnością.

Nowy system EZ ADASTM składa się z zaledwie trzech elementów, które są łatwe w obsłudze i ustawianiu, a po użyciu można je złożyć.

Współpracuje z urządzeniami do pomiaru geometrii kół John Bean i oraz ze wszystkimi testerami diagnostycznymi SUN PDL (PDL3200, PDL4100, PDL5600 i PDL8000).

Gama testerów diagnostycznych SUN jest gotowa do użycia w zaledwie 5 sekund. Dzięki automatycznej identyfikacji pojazdu, pełne skanowanie systemów trwa zaledwie 30 sekund, istnieje możliwość zapisu raportów przed i po naprawie.

zestaw rekalibracyjny2 na strone

 


System rekalibracji EZ AdasTM wywodzi się z niezrównanego doświadczenia SUN® w diagnostyce samochodowej i głębokiej znajomości procedur OEM. EZ ADASTM to kluczowa inwestycja w nowoczesny warsztat, który w przyszłości stanie się lepiej dostosowany do potrzeb rynku, a dzięki temu bardziej zyskowny.

 

Zobacz film EZ ADAS SUN Diagnostic:

 

Od firmy Cartec:

Proponowany system kalibracji EZ ADAS dostarczany jest do Klientów, a następnie montowany przez naszych serwisantów. Dokładamy wszelkich starań, by udostępniane wyposażenie było kompletne oraz specjalistyczne. Zapewniamy również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Dodatkowo przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. Ceny naszego sprzętu są korzystne,a sprzęt innowacyjny dlatego warto w niego zainwestować!

 

   Pobierz kartę katalogową

Kontakt z Cartec

Wyślij zapytanie do Cartec

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!