check_box
contact_phone

+48 728985910

Określenie resursu (zdolności użytkowej) podnośnika samochodowego.

W związku z licznymi zapytaniami dotyczącymi zagadnienia RESURSU, które to określone jest w ROZPORZĄDZENIU MINISTRA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI I TECHNOLOGII z dnia 30 października 2018 r. „w sprawie warunków technicznych dozoru technicznego w zakresie eksploatacji, napraw i modernizacji urządzeń transportu bliskiego” (Dz. U. z 2018 r. poz. 2176) przygotowaliśmy formularz wspomagający określenie resursu, oraz podjęcie czynności nakazanych ustawą w przypadku jego przekroczenia.

Zapraszamy do kontaktu :

 

Wyrażam zgodę na wykorzystywanie moich danych osobowych w celu prowadzenia korespondencji i umieszczenie ich w bazie danych firmy Cartec K.Wiśniewski B.Nowak spółka jawna zgodnie z ustawą zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. f Rozporządzenia Ogólnego o Ochronie Danych Osobowych (RODO). Informujemy, że Państwa dane będą wykorzystywane tylko i wyłącznie zgodnie z naszą polityką, która dostępna jest dla Państwa na naszej stronie http://www.cartec-polska.pl/rodo-oswiadczenie.html

 

Doradzamy i pomagamy w wyborze rozwiązań

Jeżeli szukają Państwo pomocy i informacji jak zbudować i wyposażyć Stację Kontroli Pojazdów lub warsztat samochodowy to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami.

Wyposażamy, montujemy i szkolimy

Kompleksowe wyposażenie jest dostarczane oraz montowane przez naszych serwisantów. Nasze wyposażenie jest  kompletne oraz zgodne z wymogami prawnymi. Przeprowadzamy szczegółowe szkolenia z ich obsługi.

Serwisujemy i gwarantujemy jakość i sprawność

Zapewniamy profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny urządzeń. Dzięki temu można je użytkować wydajnie i jednocześnie bezpiecznie. 
DMC Firewall is a Joomla Security extension!